top of page

CATERING bubbletea Na twój event

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej celebracji

Niezależnie od tego, czy zbliżają się urodziny, wesele, impreza firmowa, czy spotkanie rodzinne, zafunduj swoim gościom orzeźwiającą bubble tea najlepszej jakości

Snapseed.jpg

Indywidualny catering bubbletea

Podziel się magią naszych napojów na swoim evencie i skorzystaj z indywidualnych pakietów cateringowych. Niezależnie od tego, czy chcesz zaserwować bubble tea dla 20 czy 300 osób,

Tian Fun jest gotów zapewnić idealną bubble tea najwyższej jakości na każdą okazję!

Herbata Tian Fun jest parzona na miejscu i codziennie przygotowywana na świeżo. W naszych napojach używamy najwyższej jakości składników, aby każdy klient mógł doświadczyć najlepszej wersji bubble tea.

*Wersja alkoholowa jest dostępna na życzenie.

NASZE WSPÓŁPRACE

CCC Event_edited.jpg

CCC

Universal Studio Event 2d.jpeg

Universal studio

złota 1.jpg

Złota 44

TF - Teas on CCC Event_edited.jpg

CCC

image00002.jpeg

Universal studio

Event 2d - Złota 44.jpg

Złota 44

ccc.png
złota 44.png
universal.jpg

Nasza oferta

Pierwszym krokiem jest złożenie zamówienia na catering z 7-dniowym wyprzedzeniem, aby nasi bariści mogli przygotować się do realizacji zamówienia.

Chcemy mieć pewność, że catering w ten wyjątkowy dzień będzie dopasowany do Ciebie. Oferujemy kilkanaście napojów w naszym menu cateringowym do wyboru. Spersonalizuj swoje zamówienie, możesz wybrać do 50% mniej cukru, mleko bez laktozy lub mleko sojowe. Przykładowe bubble tea dostępne w naszym menu cateringowym:

Umów się na degustację menu z naszymi konsultantami cateringowymi! Podczas degustacji możesz omówić z nami temat i wielkość imprezy, a my postaramy się dobrać menu napojów, które będzie pasowało idealnie do Twojego wydarzenia oraz budżetu.

SERWIS NA MIEJSCU

W przypadku dużych zamówień lub wydarzeń oferujemy usługi na miejscu, podczas których nasi bariści przygotowują i serwują napoje na Twoim evencie. Chętnie pomożemy w tworzeniu Twojego wydarzenia i  postawimy stację parzenia herbaty i przygotowywania bubble tea. Aby zamówić baristów na wydarzenie, wymagamy minimalnego zamówienia 100 herbat i minimalnego czasu serwowania -  2 godziny. Należy pamiętać, że nasz zespół będzie potrzebował 30-60 minut na ustawienie stanowiska z napojami. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat stawek za serwis na miejscu!

Stwórz bubbletea w domu

9727b24c-ee05-4512-99b9-adf683e0dd9c.jpg

Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie było bardziej niezapomniane, a Twoi goście delektowali się bubble tea również w domu - stwórz spersonalizowanego boxa na swoją imprezę! Każdy box na zawiera kubeczek, pokrywkę, słomki, liście herbaty, syropy oraz bąbelki. Oprócz tego możemy zaprojektować spersonalizowaną naklejkę i specjalne dodatki na Twój event.  Zalecamy przygotowywać herbaty 3 dni od zamówienia boxa, jeśli jednak nie zużyjesz wszystkiego od razu, nie martw się! Przechowując boxa w lodówce, mozesz cieszyć się bubble tea w domu dłużej!

Kontakt

Untitled design (1).png
Untitled design.png

+48 787 887 588

Napisz do nas!

Franczyza - DOŁĄCZ do naszej rodziny

Tian Fun to franczyza! Poszukujemy partnerów franczyzowych zainteresowanych nauką i rozwojem jako przedsiębiorcy w branży gastronomicznej. Dowiedz się więcej o tym, jak dołączyć do rodziny, pisząc e-mail na adres: Rita.m@galaxyfbh.com.

bottom of page